KP PSP Świdwin


Redystrybucja środków ochrony indywidualnej dla szkół oraz placówek oświatowych

Dnia 31 sierpnia 2020 roku świdwińscy strażacy wspólnie z przedstawicielami Gmin powiatu świdwińskiego uczestniczyli w redystrybucji pierwszej partii środków ochrony indywidualnej przeznaczonych na potrzeby placówek oświatowych w związku ze zbliżającym się rozpoczęciem roku szkolnego 2020/2021.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa uczniom, nauczycielom i pracownikom do 21 placówek oświatowych przekazano w sumie 15350 sztuk maseczek ochronnych oraz 810 pojemników z płynem do dezynfekcji rąk.

W dniach 2-3 września 2020 roku strażacy z KP PSP Świdwin redystrybuowali kolejną partię środków ochrony indywidualnej do placówek oświatowych w ilości: 2650 sztuk maseczek ochronnych oraz 132 pojemniki płynu do dezynfekcji rąk.

Niebawem kolejna partia środków ochrony indywidualnej przeznaczonych do walki z pandemią koronawirusa trafi do placówek oświatowych na terenie powiatu świdwińskiego.

Opracowanie: mł. asp. inż.  Bartłomiej Kozicki

Zdjęcia : JRG ŚwidwinGaleria zdjęć:

:: Copyright (c) 2008-2020 :: Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie :: projekt i wykonanie: PaweÅ‚ PacaÅ‚a :: powered by: ppPORTAL ::