KP PSP Świdwin


Zdarzenia w powiecie świdwińskim

W dniu 29 sierpnia 2020 r. o godz. 2040 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Świdwinie otrzymał zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych na drodze wojewódzkiej nr 152 w miejscowości Sława. Na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane niezbędne siły i środki. W wypadku uczestniczyły dwie osoby, które samodzielnie opuściły pojazdy. Działania Straży Pożarnej polegały na: zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów oraz uprzątnięciu jezdni.

W działaniach brały udział: JRG Świdwin, Zespół Ratownictwa Medycznego, Policja.

Dnia 31 sierpnia 2020 roku około godziny 903 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Świdwinie otrzymało zgłoszenie o wpadnięciu do rowu samochodu osobowego w miejscowości Kluczkowo w którym podróżowała kobieta z dzieckiem. Do zdarzenia zostały zadysponowane niezbędne siły i środki. Działania strażaków polegały na: zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy przedmedycznej osobom poszkodowanym, odłączeniu akumulatorów.

W działaniach brały udział: JRG Świdwin, Zespół Ratownictwa Medycznego, Policja.

 

Opracowanie: mł. asp. inż.  Bartłomiej Kozicki

Zdjęcia : JRG ŚwidwinGaleria zdjęć:

:: Copyright (c) 2008-2020 :: Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie :: projekt i wykonanie: Paweł Pacała :: powered by: ppPORTAL ::