X strażackie zawody strzeleckie o Puchar Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Białogardzie


Już po raz X na strzelnicy sportowej LOK w Białogardzie odbyły się strażackie...

Już po raz  X na strzelnicy sportowej LOK w Białogardzie odbyły się strażackie zawody strzeleckie o Puchar Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Białogardzie. Organizatorem turnieju była KP PSP w Białogardzie, LOK w Białogardzie oraz Starostwo Powiatowe w Białogardzie. Zawodnicy reprezentujący komendy Straży Pożarnej woj. zachodniopomorskiego oraz zaprzyjaźnionych służb rywalizowali w czterech konkurencjach tj.: strzelanie dokładne z karabinka kbks kal.5,6, strzelanie dokładne z karabinka bojowego, strzelanie z łuku oraz drużynowy pojedynek strzelecki.

Pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej zajęła drużyna Komendy Powiatowej PSP w Kołobrzegu i to ona odebrała nagrodę główną zawodów – puchar przechodni Komendanta Powiatowego PSP w Białogardzie. Pamiątkowe puchary wręczył Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Białogardzie mł. bryg. Jacek Twardoń.

Opracowanie: Piotr Niewiadomski

Zdjęcia: Łukasz SikorskiGaleria zdjęć:

:: Copyright (c) 2008-2019 :: Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie :: projekt i wykonanie: Paweł Pacała :: powered by: ppPORTAL ::