Turniej Piłkarski o Puchar Przechodni Zachodniopomorskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej


Sportowe zmagania w Drawsku Pomorskim, Łobzie i Świdwinie...

Na przełomie września i października 2018 roku rozegrany został Turniej Piłki Nożnej Komend Powiatowych PSP o Puchar Przechodni Zachodniopomorskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej.

W turnieju udział wzięły reprezentacje Komend Powiatowych Państwowej Straży Pożarnej ze Świdwina, Łobza i Drawska Pomorskiego.

Rozpoczęcie zawodów nastąpiło w dniu 18 września br. na boisku sportowym ORLIK w Drawsku Pomorskim przy ul. Złocienieckiej 25.

Tutaj w przyjacielskiej atmosferze rozegrane zostały pierwsze mecze obfitujące w ogromną ilość bramek dzięki czemu na lidera turnieju wysunęła się reprezentacja Komendy Powiatowej PSP w Drawsku Pomorskim.

Kolejny mecz przeprowadzono w dniu 25 września 2018 r. na terenie boiska sportowego ORLIK w Łobzie przy ul. Spokojnej 4. 

Zacięta rywalizacja pomiędzy drużynami obfitowała w grad bramek jednakże nie przyniosła ostatecznego rozstrzygnięcia.

Ostatni etap rozgrywek to zmagania na terenie boiska sportowego przy ul. Sportowej 1 w Świdwinie. Tutaj po wyczerpujących zmaganiach udało się rozstrzygnąć klasyfikację końcową turnieju rozgrywanego w systemie pucharowym.

Zdobywcą  Pucharu Przechodniego Zachodniopomorskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Turnieju Piłki Nożnej  Komend Powiatowych PSP została reprezentacja Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Drawsku Pomorskim.

Drugie miejsce zajęli strażacy z KP PSP w Łobzie, a trzecie gospodarze ostatniego dnia turnieju czyli strażacy z KP PSP w Świdwinie.

W trakcie uroczystego podsumowania zawodów oraz dekoracji laureatów wręczono uczestnikom drobne nagrody i upominki oraz życzono powodzenia w kolejnej edycji turnieju, w której Puchar Przechodni być może powędruje w ręce innej Komendy.

 


text: st. kpt. Andrzej Podolak

foto: Sylwester Tybinkowski, KP PSP ŚwidwinGaleria zdjęć:

:: Copyright (c) 2008-2019 :: Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie :: projekt i wykonanie: Paweł Pacała :: powered by: ppPORTAL ::