Narada roczna w KP PSP Łobez3 kwietnia 2018 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Łobzie odbyła się narada roczna podsumowująca działalność Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łobzie w roku 2017.

Naradę poprowadził mł. bryg. Jarosław Tomczyk, komendant powiatowy PSP w Łobzie, który przedstawił informacje z działalności Państwowej Straży Pożarnej w Łobzie w minionym roku. W podsumowaniu wystąpienia komendant skierował do wszystkich przybyłych gości słowa podziękowania za owocną i bezproblemową współpracę.

Następnie głos zabrali goście honorowi: Pani Halina Szymańska – Szef Kancelarii Prezydenta RP;  st. bryg. Jacek Staśkiewicz - zachodniopomorski komendant wojewódzki PSP; Pan Paweł Marek – starosta łobeski, którzy w swoich wystąpieniach przekazali podziękowania za działalność PSP, która przyczynia się  do poprawy bezpieczeństwa w powiecie.   

W naradzie ponadto uczestniczyli: przedstawiciele służb i instytucji współdziałających:  samorządowcy miast i gmin powiatu, nadleśniczowie nadleśnictw: Łobez, Resko, Nowogard; komendanci powiatowi PSP z powiatów sąsiednich, przedstawiciel ochotniczych straży pożarnych, kierownicy komórek organizacyjnych KP PSP w Łobzie.

W drugiej części narady komendant powiatowy mł. bryg. Jarosław Tomczyk wspólnie z prezesem Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Łobzie (wiceprezesem Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP) druhem Krzysztofem Paluchem zainaugurowali kampanię „STOP POŻAROM KOMINÓW”.

Kampania jako pomysł autorski powstała w odpowiedzi na gwałtownie rosnącą liczbę pożarów przewodów dymowych na terenie powiatu zaobserwowaną w ciągu ostatniego roku.

Stanowi ona wspólne przedsięwzięcie Starostwa Powiatowego w Łobzie, KP PSP w Łobzie oraz Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Łobzie.


Opracowanie: mł.bryg. Jacek Dziurdz KP PSP Łobez
Zdjęcia: Nowy Tygodnik ŁobeskiGaleria zdjęć:

:: Copyright (c) 2008-2019 :: Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie :: projekt i wykonanie: Paweł Pacała :: powered by: ppPORTAL ::