KP PSP Kołobrzeg


Pożegnanie ze służbą st. kpt. Andrzeja Dudkiewicza

W dniu 31 stycznia 2017 roku w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kołobrzegu odbyło się uroczyste pożegnanie st. kpt. Andrzeja Dudkiewicza, pełniącego służbę na stanowisku dyżurnego operacyjnego powiatu.

Podczas uroczystego apelu Komendant Powiatowy PSP w Kołobrzegu bryg. Krzysztof Makowski podziękował naszemu koledze za całokształt pracy na rzecz ochrony przeciwpożarowej oraz jego nieprzeciętne zasługi dla Komendy Powiatowej PSP w Kołobrzegu. Za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych, wysoką dyscyplinę i ofiarność w trwającej blisko 30 lat służbie st. kpt. Dudkiewicz był wielokrotnie wyróżniany odznaczeniami państwowymi i resortowymi.

Okolicznościowa zbiórka, z udziałem wszystkich strażaków i pracowników KP PSP w Kołobrzegu była okazją do pożegnania i złożenia naszemu koledze życzeń na "nową" drogę życia. Spotkanie zakończyło się miłym akcentem - dla upamiętnienia tej chwili st. kpt. Andrzejowi Dudkiewiczowi wręczone zostały kwiaty oraz pamiątkowe gadżety, które wywołały u obdarowanego niejedną „łezkę w oku”.

Uroczysta zbiórka, zgodnie ze strażacką tradycją,  została zakończona szpalerem, w skład którego weszli zarówno pracownicy Komendy Powiatowej, Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej w Kołobrzegu oraz strażacy emeryci.

Panie Andrzeju dziękujemy za wszystko i życzymy wszystkiego najlepszego!


Opracowanie: asp. sztab. Sławomir Stankiewicz

Zdjęcia: KP PSP Kołobrzeg     
    
   


Galeria zdjęć:

:: Copyright (c) 2008-2018 :: Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie :: projekt i wykonanie: Paweł Pacała :: powered by: ppPORTAL ::