XII Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego Strażaków PSP w Halowej Piłce NożnejXII Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego Strażaków PSP
w Halowej Piłce Nożnej.

W dniach 30-31 października 2018 r. odbyły się XII Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego Strażaków PSP w Halowej Piłce Nożnej. Organizatorem zawodów była KW PSP w Szczecinie, natomiast gospodarzem KP PSP w Białogardzie, która dołożyła wszelkich starań, aby zawody przeprowadzone były na najwyższym poziomie.

     W zawodach udział wzięło 155 funkcjonariuszy reprezentujących 17 komend miejskich i powiatowych PSP naszego województwa.

     Rywalizacja pomiędzy drużynami rozpoczęła się w czterech grupach, które rozgrywały mecze na dwóch obiektach sportowych. Pierwszy dzień zawodów wyłonił 8 drużyn, które awansowały do kolejnej fazy mistrzostw. Reprezentacje premiowane awansem to: KP PSP Stargard, KP PSP Choszczno, KM PSP Szczecin, KP PSP Pyrzyce, KM PSP Koszalin, KP PSP Szczecinek, KP PSP Sławno, KP PSP Drawsko Pomorskie.

     Drugiego dnia drużyny rywalizowały w dwóch grupach. Do półfinałów awansowały po dwa najlepsze zespoły, z których wyłonieni zostali finaliści. Po rozegraniu wszystkich spotkań kolejność zajętych miejsc wyglądała następująco:

1. KM PSP Szczecin

2. KM PSP Koszalin

3. KP PSP Drawsko Pomorskie

4. KP PSP Choszczno

5. KP PSP Sławno

6. KP PSP Stargard

7. KP PSP Pyrzyce

8. KP PSP Szczecinek.

     Nad prawidłowym przebiegiem meczów czuwali sędziowie: st. ogn. Grzegorz Ulicz z KM PSP w Szczecinie i st. sekc. Marek Kurzawski z KP PSP w Myśliborzu, a także sędziowie z Białogardu -  Witold Klotz oraz Marek Smolarski. Zawody przebiegły bez większych utrudnień i problemów.

Do komisji sędziowskiej nie wpłynął żaden protest.

     Mistrzostwa były wstępem do emocji, jakie towarzyszyć będą zawodnikom reprezentacji województwa zachodniopomorskiego, która weźmie udział w XXIV Mistrzostwach Polski Strażaków
w Halowej Piłce Nożnej w Lublinie w dniach 5-7 grudnia br.

 

 


Galeria zdjęć:

:: Copyright (c) 2008-2019 :: Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie :: projekt i wykonanie: Paweł Pacała :: powered by: ppPORTAL ::